1. Головна
  2. Оперативна інформація

Фасад Луцької дитячої художньої школи набув естетичного вигляду

Фасад Луцької дитячої художньої школи набув естетичного вигляду

Луцька дитяча художня школа кардинально змінила свій вигляд і тепер якісно виділяється в районі вулиці Ветеранів, а також проспектів Молоді та Соборності. Фасад та дах приміщення вперше капітально ремонтують з початку 80-тих років минулого століття. Про це розповів директор закладу Іван Гаврилюк, знайомлячи з ходом реконструкції школи виконувача повноважень міського голови Григорія Пустовіта та радника міського голови Ігоря Поліщука.

 
 
 

“Фасади школи дуже видозмінились та набули естетичного вигляду, - каже Іван Гаврилюк. - Надзвичайно важливо, що проведено комплексну реконструкція приміщення: від утеплення стін та даху до заміни вікон та дверей. Дуже помітний результат, тому що приміщення з 1980-го року. Ми мали великі проблеми з опаленням, взимку було дуже холодно, вікна конопатили газетами, що викликало незручності та впливало на навчальний процес”.

 
 
 

Шість років тому в художній школі замінили всю систему тепло- та водопостачання, однак і це не рятувало від холоду в приміщенні. Зараз все по-іншому.

 
 

“До ремонту це був дуже непривабливий сірий радянський фасад з силікатної цегли. Зараз - дуже цікавий з приємним поєднанням кольорів, - ділиться враженнями Ігор Поліщук. - Я переконаний, що тепер дітям буде приємніше ходити в цю школу та творити в такому гарному приміщенні”.

 

В позаминулому році за кошти міської ради в художній школі зробили ремонт виставкової зали, зараз за кошти навчального закладу роблять ремонт в гончарних майстернях. Будівельникам ще залишилося відремонтувати вхідні групи та дашки, а також з бруківки вимостити вхід.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)