1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку протягом вихідних було виявлено 32 нових випадки захворювання на COVID-19

Про це стало відомо сьогодні, під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки. Сімейними лікарями та педіатрами було зареєстровано 79 випадків ГРВІ/грипу, з них 56 — у дітей, 23 — у дорослих. При цьому, у Волинській обласній інфекційній лікарні заповненість лікарняних ліжок склала 48,9%, у Волинській обласній клінічній лікарні — 29,4%.

Протягом вихідних продовжувалась робота з контролю дотримання лучанами вимог карантину силами Держпродспоживслужби, патрульної поліції та департаменту муніципальної варти. Зазначається, що зі сторони адміністрації ринків та ярмарків порушень зафіксовано не було, однак небезпечну ситуацію спричиняють їх відвідувачі, недотримуючись маскового режиму, соціальної дистанції.

Працівниками патрульної поліції було опрацьовано 16 повідомлень про порушення правил карантину та проінспектовано понад півсотні транспортних засобів, адже часто водії не користуються масками, беруть пасажирів на стоячі місця, негативно реагуючи на зауваження. Сьогодні містом курсує 178 одиниць громадського транспорту.

У Луцьку розпочався процес Зовнішнього незалежного оцінювання. Як зазначає начальник управління освіти Зіновія Лещенко, було проведено комплексну роботу, аби забезпечити на пунктах тестування дотримання соціальної дистанції та інших вимог карантину. Однак, незважаючи на проінформованість учнів та їх батьків, було зафіксовано ряд порушень.

Також посадовець детальніше розповіла про ситуацію із випадками захворювання на COVID-19 у ДНЗ №36 та 37. Зіновія Лещенко зазначила, що останні працівники захворіли під час відпустки, не контактуючи з іншим персоналом.

“Слава Богу, на сьогоднішній день, ніхто із працівників, хто міг би бути можливою контактною особою, не захворів. Немає випадків захворювання і серед дітей”, - наголосила вона.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)