1. Головна
  2. Оперативна інформація

Гід — новий помічник у сфері державних послуг

27 серпня в Україні запрацював Гід з державних послуг — інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

Потрапляючи на Гід, українці можуть отримати повну інформацію про всі державні послуги країни. Зокрема, де можна отримати послугу й як її замовити; чи є державна послуга онлайн, чи вона поки доступна лише офлайн; хто може звернутися за отриманням такої послуги; строк та вартість надання державної послуги; вичерпний перелік документів, який є необхідним при отриманні державної послуги; куди звернутися для оскарження рішень, дій і бездіяльності суб’єкта надання державної послуги тощо.

 

Наразі на Гіді можна знайти інформацію про понад 1860 державних послуг органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Тому й не дивно, що його відвідуваність у середньому становить більш ніж 5000 користувачів в день.

 

Інформацію про послуги розподілено за 17 категоріями, залежно від сфери діяльності. Серед найпопулярніших — соціальний захист, громадянство та міграція, діяльність бізнесу та громадських формувань, сфера інтелектуальної діяльності, фінанси та податки.

 

Якщо людина, приміром, очікує на народження дитини, планує відкрити бізнес, змінити місце проживання, купити авто або займатися інвестуванням, то всю інформацію про необхідні для цього державні послуги можна знайти на Гіді.

 

Тож заходьте на Гід https://guide.diia.gov.ua/ і дізнавайтеся більше про усі переваги онлайн-порталу, вчіться ним користуватися. Адже донедавна в Україні не було єдиної платформи, де можна було б дізнатися про будь-яку державну послугу у зручній для Вас формі.

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)