1. Головна
  2. Оперативна інформація

Юні лучани з сімей учасників АТО повернулись із відпочинку у Литовській Республіці

Юні лучани з сімей учасників АТО повернулись із відпочинку у Литовській Республіці

Сьогодні у стінах Центру надання адміністративних послуг у Луцьку відбулась прес-конференція з нагоди літнього відпочинку дітей з сімей учасників антитерористичної операції у місті Таураге, Литовська Республіка. Такі поїздки відбуваються протягом останніх чотирьох років та організовані завдяки співпраці між Луцькою міською радою та адміністрацією Таурагського району. Організаційне забезпечення поїздки здійснили управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради.

На прес-конференцію завітали заступник міського голови Костянтин Петрочук, начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан, директор КЗ «Луцька міська дитяча поліклініка» Оксана Лєщинська, Наталія Даньків, начальник відділу профілактики соціального сирітства та представники ЗМІ.

 
 
 
 
 
 
 
 

30 червня на запрошення мера Тауразького району Довідаса Камінскаса 20 дітей вирушили у подорож до Литовської Республіки. Протягом 01-05 липня українську делегацію гостинно приймали у літньому таборі юних стрільців, який розташований у мальовничому містечку Смалінінкай Юрбаркаського району.

Упродовж тижня на дітей чекала насичена програма, захоплюючі екскурсії та знайомство з історико-культурною спадщиною Литовської Республіки. У програмі були різноманітні екскурсії, серед яких: екскурсія до музею пілотів Даріуса і Гіренаса, першого литовського музею Баубляй, Тауразького замку, експозиції заслання політв’язнів та опору.

Українська делегація відвідала декілька литовських міст, серед яких Таураге, так і Паланга, Шіліале. А під час зустрічі із віцемером Тауразького району Вірджинією Ейчені та мером міста Шілале Альгердес Мейжеліс діти поділилися яскравими враженнями щодо гостинності людей литовського краю та дивовижної подорожі Литвою.

На завершення літнього таборування організатори підготували творчий концерт за участю юних стрільців, до якого долучилися юні українці із патріотичним флешмобом. А особливою гордістю став виступ Богдана Романика, який зачарував присутніх грою на сопілці.

«Одним із основних завдань Луцької міської ради та управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є зробити так, щоб юні лучани залишалися задоволеними, набиралися досвіду та накопичували знання про інші країни, а разом з тим — відпочивали. Тому ми хочемо подякувати нашим друзям з Литви, що вже протягом чотирьох років запрошують нас до себе.

Сподіваємось, що наступного року поїздку вдастся повторити, а також організувати ще багато цікавих заходів», - зазначив Костянтин Петрочук.

 

Під час прес-конференції діти поділилися враженнями від поїздки та яскравими емоціями, а також переглянули фото та відео, на яких закарбувалися спогади. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)