1. Головна
  2. Оперативна інформація

До кінця тижня вулиця Паркова стане комфортною для проїзду

До кінця тижня вулиця Паркова стане комфортною для проїзду

Набережна, Ковельська та Паркова – це не повний перелік вулиць Луцька, де нині тривають ремонтні роботи. Під пильним наглядом спеціалістів тут щоденно працює важка техніка. В цьому на власні очі переконалися перший заступник міського голови Григорій Недопад та радник міського голови Ігор Поліщук.

 
 

Чи не найпроблемнішу для водіїв ділянку вулиці Набережної вже фактично відремонтували. Поточний ремонт зроблено від кільця на перехресті вулиць Шевченка та Набережної до Вишківського перехрестя.

Тим часом шляховики ретельно готують поверхню дороги на вулиці Парковій під майбутній асфальт. Його тут вкладуть в ніч з п’ятниці на суботу, тож в цей час дорога буде повністю перекрита для руху автомобілів.

 
 
 

«У місті ведуться інтенсивні роботи, як на дорогах, так і на прибудинкових територіях, - розповів Ігор Поліщук. – На вулиці Парковій зроблено капітальний ремонт із заміною тротуарів. Щоб якісно вкласти верхній шар асфальту на проїжджій частині вулиці, її перекриють на одну ніч, тож просимо у лучан вибачення за незручності».

 

Тривають ремонтні роботи й на прибудинкових територіях нашого міста. В дворі на вулиці Львівській, 63 та 63а вже вкладено бруківку на тротуарах та вимощено щебеневе покриття під майбутню дорогу та місця стоянки автомобілів. Натомість в іншому районі міста – на вулиці Привокзальній, 7 та 9, на проспекті Президента Грушевського, 26 ремонт двору перебуває в активній фазі.

 
 
 

Григорій Недопад каже, що ремонт на цій прибудинковій території повинні закінчити за три тижні, адже двір дуже великий. «Тут було дуже багато скарг від місцевих мешканців, адже дорожнє покриття перебувало в жахливому стані. Тепер же цей об’єкт набуває чудового вигляду. Невдовзі бруківкою закладуть проїжджу частину та облаштують дитячий майданчик», - резюмував перший заступник міського голови.

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)