1. Головна
  2. Оголошення

Клопотання про спроможність надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюби

КЛОПОТАННЯ

про спроможність надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу

Комунальне підприємство «Луцькреклама» Луцької міської ради, відповідно до положень Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13.07.2016 № 502-р «Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу» (зі змінами, далі – Розпорядження) та з метою апробації європейських стандартів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, а також забезпеченні реалізації гарантованого права на шлюб, бере участь у реалізації пілотного проекту щодо реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.

Так, відповідно до пункту 1 розділу 2 Розпорядження, послуга з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначені ними строки надається суб’єктом господарювання – юридичною особою публічного права (далі – організатор державної реєстрації шлюбу), клопотання якого про спроможність надання такої послуги задоволено відповідним територіальним органом Міністерства юстиції.

У разі надання такої послуги на території села, селища, міста клопотання про спроможність надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявниками місцем у визначені ними строки задовольняється відповідним виконавчим комітетом сільської, селищної міської ради.

Клопотання вважається задоволеним у разі розміщення відповідним територіальним органом Міністерства юстиції, виконавчим органом Міністерства юстиції, виконавчим комітетом сільської, селищної, міської ради на його (її) офіційному веб-сайті не пізніше двох робочих днів з дня отримання клопотання відомостей про організатора державної реєстрації шлюбу. Підставою для відмови в задоволенні клопотання є відсутність обов’язкових відомостей, передбачених абзацами четвертим – сьомим пдп.1 п.2. Розпорядження.

Комунальне підприємство «Луцькреклама» Луцької міської ради є самостійним господарюючим суб’єктом, що має права юридичної особи публічного права. Повідомляємо відомості про Підприємство, згідно до вимог Розпорядження:

- найменування організатора державної реєстрації шлюбу – Комунальне підприємство «Луцькреклама» Луцької міської ради;

- місце знаходження юридичної особи – м. Луцьк, 43016, вулиця Лесі Українки, 28;

- код, згідно ЄДРПОУ 32964234.

Комунальне підприємство «Луцькреклама» Луцької міської ради забезпечено наявністю окремих приміщень для уповноваженого працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, а також для зручності заявників, згідно меморандуму про співпрацю від 20.06.2022 використовує приміщення Департаменту ЦНАП Луцької міської ради, що за адресою: м. Луцьк вул. Лесі Українки, 35. 

Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитись з повним текстом документа