1. Головна
  2. Оголошення

Повідомлення про оновленої редакції публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс»:

 з індивідуальним споживачем в багатоквартирному будинку;
 з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків.

З метою забезпечення належного санітарно-епідеміологічного стану Луцької територіальної громади, попередження утворення стихійних сміттєзвалищ, виконання чинного законодавства України про відходи, ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» публікує оновлену редакцію публічного договору про надання послуг з поводження з побутовими відходами з індивідуальним споживачем в багатоквартирному будинку та з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків.

Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному вебсайті органу місцевого самоврядування.

Луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» письмово звернулося до усіх управителів та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з проханням надати інформацію про обрану модель організації договірних відносин з виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами. Стаття 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» вказує, що у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір, з ними укладається індивідуальний договір про
надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

Звертаємо Вашу увагу, що фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема, надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надану послуги, факт отримання послуги.

Індивідуальні споживачі вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем). Оновлена редакція договору вступає в силу з моменту прийняття рішення Луцькою міською радою про затвердження оновленого тарифу та абонентської плати, але не раніше ніж 30 днів з моменту публікації цього договору на сайті Луцької міської ради.

Договір розміщено на офіційному веб-сайті Луцької міської ради у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, що отримує та звертається до ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» https://www.lutskrada.gov.ua/pages/publichnyi-dohovir, для отримання послуг з поводження з побутовими відходами.

Вимоги до якості послуги поводження з побутовими відходами згідно із законодавством та іншу необхідна інформація для споживачів розміщена за посиланням https://www.lutskrada.gov.ua/pages/vymohy-shchodo-iakosti-nadannia-posluhy-povodzhennia-z-pobutovymy-vidkhodamy-shcho-nadaie-lskap-lutskspetskomuntrans.