1. Головна
  2. Оперативна інформація

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки проінспектувала боротьбу із COVID-19 та спаленням сухої трави

Сьогодні, під час чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, її члени ознайомились із актуальними питаннями та ходом впровадження протиепідемічних заходів у місті Луцьку.

Повідомляється, що досі у Волинській області було зафіксовано 38 випадків захворювання на COVID-19, 2 із яких — за останню добу. Натомість у Луцьку зафіксовано 14 випадків, 1 із яких — летальний. Протягом останньої доби сімейними лікарями було обстежено 280 випадків ГРВІ, серед яких виникла одна підозра на COVID-19.

Станом на сьогодні з-за кордону повернулося до Луцька 380 осіб, які перебувають під контролем на самоізоляції. Окрім того, у Луцьку досі спостерігається систематичне порушення правил карантину батьками, що виводять своїх дітей на прогулянку.

“Зараз ми бачимо певну безпечність батьків, які продовжують гуляти з дітками не дотримуючись мір безпеки. На жаль, маленькі діти також хворіють. Ми повинні наголошувати батькам та просити їх берегти власних дітей. Не зловживайте тим, що слава Богу, у нас сьогодні менше захворюваних. Якщо ми нехтуватимемо правилами безпеки — ніхто не знає, що чекає на нас завтра”, - зазначив секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт.

У Луцьку продовжується перевірка закладів торгівлі на предмет дотримання правил торгівлі під час карантину, здійснюється перевірка та контроль дотримання карантину на вулицях міста.

Повертаючись до теми карантину, перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив, що попереду — Великодні свята, а тому потрібно особливо уважно дотримуватись усіх протиепідемічних заходів. Зокрема, одним із поставлених завдань на цей період стала посилена дезінфекційна обробка вулиць міста у вихідні дні.

Окрім того, протягом 9 квітня, було проведено дезінфекцію 618 під’їздів багатоквартирних будинків силами ЖКП, триває обробка під’їздів силами ДСНС у тих будинках, де було зафіксовано підозри на захворювання COVID-19.

Важливою темою засідання комісії стали також випадки спалення сухої рослинності та твердих побутових відходів. У зв’язку з цим Григорій Пустовіт звернувся до Державної екологічної інспекції у Волинській області, Управління ДСНС України у Волинській області, Управління патрульної поліції у Волинській області, Головного управління Національної поліції у Волинській області щодо посилення заходів контролю.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)