1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку буде посилено заходи щодо недопущення спалювання сухої рослинності та твердих побутових відходів

У зв'язку із численними випадками спалювання сухої рослинності і твердих побутових відходів, а також зважаючи на ту шкоду, що її завдають місту та екології такі дії, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт звернувся до Державної екологічної інспекції у Волинській області, Управління ДСНС України у Волинській області, Управління патрульної поліції у Волинській області, Головного управління Національної поліції у Волинській області щодо посилення заходів контролю. Із текстом звернення можна ознайомитись нижче:

 

Про вжиття заходів

З приходом весни мешканцями міста та приміських сіл здійснюється спалювання сухої рослинності, залишків городини та твердих побутових відходів. Також відбуваються підпали на об'єктах природно-заповідного фонду, луках, заплавах річок та озер, тощо. Це призводить до вигоряння значних територій рекреаційного призначення, місто Луцьк охоплює їдким димом. У "групу оперативного реагування 15-80” Луцької міської ради надходять численні скарги від мешканців міста про задимлення та забруднення атмосферного повітря.

У зв'язку з цим просимо в межах наданих повноважень посилити заходи щодо недопущення спалювання сухої рослинності та твердих побутових відходів на території м. Луцька та територіях сільських рад, прилеглих до міста, а також виявлення та притягнення до відповідальності порушників природоохоронного законодавства відповідно до чинного законодавства України.

 

Секретар міської ради,

виконувач повноважень міського голови

Григорій Пустовіт