1. Головна
  2. Оперативна інформація

Комунікація міської влади і національних меншин є важливим компонентом у розвитку та підтримці культурного розмаїття громади

Комунікація міської влади і національних меншин є важливим компонентом у розвитку та підтримці культурного розмаїття громади

6 жовтня відбулась робоча зустріч директора департаменту культури Луцької міської ради Тетяни Гнатів з представниками етноспільнот  міста.

Під час зустрічі Тетяна Гнатів подякувала товариствам за активну участь в інтеркультурному фестивалі «Палітра культур», що відбувся в межах заходів з відзначення Дня міста, за збереження і популяризацію  національних традицій. 

Учасники зустрічі обговорили питання організації та проведення Днів культур та окреслили спільні напрямки діяльності у 2022 році.

Після цього в рамках проєкту Ради Європи «Захист національних меншин, включаючи ромів та мов меншин в Україні», керівницею якого є Земфіра Кондур, відбувся тренінг «Ефективна комунікація: міська влада та національні меншини» за участі представників виконавчих органів Луцької міської ради та національних меншин, зокрема: єврейської, польської, ромської, німецької, вірменської та чеської.

 Спікери тренінгу:

Кобелянська Лариса, експертка Ради Європи з розвитку громадянського суспільства та адвокації; 

Цвілій Ольга, експертка Ради Європи з адвокації та управління фінансами.

Основні теми навчання: участь громадськості у розвитку громади, партнерство і принципи співпраці, місцеве самоврядування та громадськість, залучення коштів.

Тренінг проходив в рамках проєкту Ради Європи «Захист національних меншин, включаючи ромів та мов меншин в Україні».

 

Департамент культури