1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани провели в останню дорогу загиблого Героя Віктора Анченка

Лучани провели в останню дорогу загиблого Героя Віктора Анченка

Мешканці міської територіальної громади знову прощаються із полеглим захисником України. Сьогодні у Свято-Троїцькому кафедральному соборі відспівали 49-річного Віктора Анченка.

Лучанин Віктор Анченко був призваний на військову службу по мобілізації 6 березня до складу військової частини на посаду стрільця-санітара. Загинув 13 листопада під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Павлівка Донецької області.

 
 
 

До спільної молитви за упокій душі спочилого воїна разом із духовенством, родинами, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучився секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Дорога родино, прийміть від нас найщиріші співчуття. Сьогодні скорбите не тільки ви, але і вся наша країна. Тому що проводжаємо у Вічність кращих із кращих синів нашої землі, які віддають своє життя за її захист. Щиро дякуємо і низько вклоняємося вам за вашу величезну жертву, схиляємо перед вами не тільки голови, коліна, схиляємо свої серця,“ – сказав сказав у скорботній промові декан Свято-Троїцького кафедрального собору протоієрей Микола Нецькар.

 
 
 

По завершенню богослужіння домовину з тілом Героя під звуки дзвонів і солдатської сурми пронесли Театральним майданом. Біля фотостенду “Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України” скорботна процесія зупинилася і виконала Державний Гімн.

 
 
 
 
 
 
 
 

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь та шана Герою!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)