1. Головна
  2. Оперативна інформація

У бібліотеках громади відбулися заходи до дня Гідності та Свободи

У бібліотеках громади відбулися заходи до дня Гідності та Свободи

У бібліотеці-філії № 10 для дорослих відбулися патріотичні години: «Незламний дух нескореної нації» для учнів 9-х класів ЗЗСО №7 м. Луцька  (за участі поетеси Наталії Бугай) та «Події, які змінили історію» для учнів 8-го класу ЗЗСО №17(спільно з Волинським обласним еколого-натуралістичним центром).

Урок гідності «Від Революції гідності до України гідності» пройшов у центральній бібліотеці для дітей, доповненням до якого став виступ учасників зразкової театральної студії «Бешкетники» з показом поетичної замальовки «ЩеМить».

 

На годину історичної правди «Свобода, воля і честь понад усе» запросила користувачів бібліотека-філія № 3 для дітей.

Перегляд документального фільму «Жіночі обличчя революції» режисерки Наталії П’ятигіної відбувся у центральній бібліотеці для дорослих. Фільм «Революція гідності. Пишемо історію» демонстрували  у бібліотеці-філії № 4 для дорослих.

 

Спільно зі спеціалістами архівного відділу Луцької міської ради організовано перегляд матеріалів «Незламний дух нескореної нації» у бібліотеці-філії № 3 для дорослих.Книжкову виставку історичної події «Україна в наших серцях» презентовано у центральній бібліотеці для дорослих.

 

Викладку літератури «Небесна сотня. Янголи, які стали героями» підготували у бібліотеці-філії № 7 для дорослих.

 

У бібліотеці-філії с.Прилуцьке презентували тематичну поличку «Революція Гідності – ми пам’ятаємо».

 

Департамент культури міської ради