1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани привітали з 80-річчям голову Волинського відділу Союзу українок Любов Ганейчук

Лучани привітали з 80-річчям голову Волинського відділу Союзу українок Любов Ганейчук

Сьогодні у Палаці культури міста Луцька відбулись урочистості з нагоди 80-річчя від дня народження голови Волинського відділу Союзу українок Любові Ганейчук. На захід завітав секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, директор департаменту культури Тетяна Гнатів, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, представники Волинського відділу Союзу українок та небайдужі лучани.

 
 
 
 
 
 
 

Любов Ганейчук — багатолітня голова Волинського відділу Союзу українок, громадська діячка, володарка орденів Княгині Ольги ІІ і ІІІ ступенів, святої великомучениці Варвари, Миколая Чудотворця, Юрія Переможця; за особливі заслуги перед українським народом нагороджена почесною грамотою і медаллю Верховної Ради України, Подякою Президента України; її ім’я внесено у Золоту книгу України 2000, а також книгу пошани “Портрети сучасниць”. Окрім того, ця надзвичайна жінка неодноразово обиралась депутатом Луцької міської ради.

 

“Сьогодні справді — визначальний день. Щодня, живучи повсякденним життям ми не відчуваємо, що навколо нас — живе історія, та люди, які її творили. З нами так часто спілкуються звичайні люди, за плечима яких є надзвичайні здобутки. Вони не виставляють себе, своїх результатів.

Вони просто палають, аби своїм душевним світлом освітити дорогу іншим, відкрити очі іншим, зігріти та спрямувати людей у правильному напрямку. Любов Максимівна — саме така. Вона світить, гріє та іде вперед. У ній живе той український дух, що не дозволяє схибити з шляху. Вона творить історію нашого міста, нашого краю, історію героїчних вчинків, які не завжди відомі широкому загалу.

Хочу подякувати Вам за ваш талант, мужність, мудрість, та побажати міцного здоров’я, аби ви й далі згуртовували навколо себе небайдужих людей”, - привітав ювілярку Григорій Пустовіт та вручив Почесну Грамоту Луцької міської ради.

 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)