1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани урочисто відзначили День Соборності України

Лучани урочисто відзначили День Соборності України

Сьогодні у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка відбувся урочистий концерт з нагоди Дня Соборності України. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади, духовенства, громадських організацій та ветерани.

Захід розпочали із Гімну України та хвилини мовчання за бійцями, що загинули під час бойових дій на Сході.

 
 
 
 
 
 

«Це визначний день в історії. День, який об’єднав Україну та має залишитися в пам’яті кожного з нас. Він є особливим місточком між минулим та сьогоденням. Сьогодні Україну і далі рвуть на шматки... Пам’ятаймо ж про те, що наші предки боролися за її незалежність та цілісність. Ще настане той день і час, коли усі українці будуть об’єднані під одним прапором.

Знаю точно, що кожен, хто тут знаходиться, мріє про те, щоб в Україні настав мир. Мир, який принесе спокій в наші душі, серця тих матерів, які відправляють воїнів на Схід та спокій душам спочилих бійців, які боролися за незалежність нашої держави. Несімо ж в серці ту краплинку миру та добра, і нехай ваші мрії здійснюються», - привітала присутніх Ірина Чебелюк.

 

Потому на глядачів чекав святковий концерт, усі композиції якого були присвячені думці про єдність нашої держави. Його увінчало виконання «Молитви за Україну», тож слова «...Боже великий, єдиний, нам Україну храни...» закарбувалися у серцях присутніх.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)