1. Головна
  2. Оперативна інформація

Лучани вшанували пам’ять Героїв України, загиблих під час бойових дій на Сході

Лучани вшанували пам’ять Героїв України, загиблих під час бойових дій на Сході

Сьогодні, з нагоди Дня захисника України та свята Покрова Пресвятої Богородиці на Театральному майдані нашого міста відбулось вшанування пам’яті лучан, загиблих під час виконання завдань в АТО/ООС на Сході України. Покласти квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України» прийшли секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади та небайдужі лучани.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вшанування продовжилось на Алеї почесних поховань міського кладовища у селі Гаразджа, куди лучани дісталися автобусами, організованими за сприяння Луцької міської ради.

 
 
 
 
 
 

«Сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати захисників України. Тих, для кого вона була понад усе. Тих, хто і сьогодні в лавах Небесної Сотні захищає її цілісність та незалежність. Тих, хто віддав за неї найдорожче — власне життя.

2014 рік розділив долю нашої країни на «до» і «після». Війна принесла горе, біду, страждання. Проте війна викликала також величезне піднесення патріотизму. Героїзм наших захисників, добровольців, які стали в перших лавах захисників дав зрозуміти, що Україна як держава не просто має право на існування, а й майбутнє. У нас є свої Герої, захисники, добровольці та Збройні Сили. Ці хлопці зупинили російського ворога на тій лінії, яку ми називаємо лінія фронту.

Ми віримо, що вони віддали своє життя не даремно. Віримо, що повернемо наші кордони, а Донбас і Крим залишаться в складі України. Ми віримо, що незалежність України дарована нам Богом, і цю незалежність потрібно берегти», - звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

 

Потому пам’ять Героїв України вшанували хвилиною мовчання, а представники духовенства провели громадську панахиду за полеглими.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)