1. Головна
  2. Оперативна інформація

Учнів Волиснького обласного ліцею урочисто посвятили у ліцеїсти у центрі Луцька

Учнів Волиснького обласного ліцею урочисто посвятили у ліцеїсти у центрі Луцька

Сьогодні, на Театральному майдані міста Луцька відбулась урочиста посвята в ліцеїсти учнів Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. На захід завітали народний депутат України Вячеслав Рубльов, секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, представники обласної влади, а також батьки учнів та викладачі ліцею.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Захід розпочався із внесення Державного Прапора України та прапора Волинського обласного ліцею. Потому, хвилиною мовчання вшанували усіх, хто загинув за волю та незалежність України, а ліцеїсти поклали квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за єдність України».

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Частиною урочистостей стала також демонстрація вміння, вправності та дисципліни учнями, що вже проходять навчання у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До посвяти у ліцеїсти та вручення посвідчень долучився також секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт. «Сьогодні у Луцьку прекрасна, чудова подія — прийняли клятву юні ліцеїсти Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Ви стали на шлях складний, але шлях достойний, гордий. Шлях воїна, захисника України. На цьому шляху вас чекатимуть труднощі та перешкоди, проте ви повинні пам’ятати — не маєте права сказати: «Не зможу». Адже ви зможете подолати усі труднощі, вчитися тільки на відмінно та гідно нести високе звання ліцеїста.

Я бажаю кожному з вас на цьому шляху впевненості та досягти тих висот, які перед собою ставите. Це — перші кроки у професійному житті, тож нехай вони принесуть вам задоволення та впевненість у власних силах», - привітав він присутніх.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

До привітань також долучилось керівництво ліцею, представники обласної влади та духовенства.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)