1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьк — учасник конкурсу “Дієва Громада”

Луцьк — учасник конкурсу “Дієва Громада”

Луцьк став учасником конкурсу «Дієва Громада». Конкурс проводиться Міністерством цифрової трансформації України у співпраці із Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та Фондом Innovabridge за підтримки Швейцарії.

Мета конкурсу: підтримати процес цифровізації громад для зручного життя людини.

Конкурс «Дієва Громада» є першим етапом оцінки цифрової трансформації міст та областей задля написання майбутньої стратегії цифрової трансформації регіонів.

Місто Луцьк має унікальний досвід впровадження безготівкової оплати проїзду в громадському транспорті, для участі у конкурсі був представлений проєкт “Автоматизована система обліку оплати проїзду (далі – АСООП). Завдяки встановленому у транспортних засобах обладнанню АСООП, системи GPS-моніторингу громадського транспорту, САСП та системи відеоспостереження тепер можна в зручний спосіб дізнатись про час очікування транспорту, бачити на табло інформацію про зупинки, розраховуватись за проїзд різними видами оплат (картка, мобільний додаток, банківська картка). Це перший етап створення розумної транспортної інфраструктури міста. В подальшому транспортна інфраструктура буде доповнена “розумними зупинками”.

Переможців конкурсу «Дієва громада» визначать у кількох номінаціях:

- інновація у сфері публічних послуг;

- найбільший ефект для громади за мінімум витрачених фінансів;

- цифрова інфраструктура;

- ефективне управління ресурсами;

- взаємодія влади та громади;

- інновації у сферах, освіти, охорони здоров’я, соціальній, ЖКГ та інше.

Результати конкурсу «Дієва громада» та нагородження переможців відбудеться 19 жовтня у режимі онлайн на офіційному веб-сайті конкурсу.

 

 

Управління інформаційно-комунікаційних технологій