1. Головна
  2. Оперативна інформація

Відкриття тимчасового інфекційного стаціонару ніякої загрози вагітним, породіллям і новонародженим не несе

В той час, коли інші обласні центри України лише готуються організовувати додаткові шпиталі для пацієнтів з коронавірусною хворобою, місто Луцьк в числі тих, де органами місцевого самоврядування вже прийнято рішення про їх створення.

“Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на сьогоднішній селекторній нараді рекомендував регіонам забезпечити розгортання додаткової кількості ліжок для пацієнтів, хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, використовуючи наявні відокремлені будівлі лікувально-профілактичних закладів, - розповів начальник управління охорони здоров’я Луцької міської ради Володимир Лотвін. - В Луцьку вже розгортається тимчасовий інфекційний стаціонар в акушерському корпусі Луцького клінічного пологового будинку.

Це — окрема будівля, яка знаходиться на достатній відстані від іншого корпусу Луцького клінічного пологового будинку. Відкриття цього тимчасового інфекційного стаціонару ніякої загрози вагітним, породіллям і новонародженим, та відвідувачам жіночої консультації при наданні медичної допомоги не несе”.

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)