1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцька громада провела в останню дорогу захисника Ігоря Козачука

Луцька громада провела в останню дорогу захисника Ігоря Козачука

Жителі міської територіальної громади попрощалися з військовослужбовцем, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Сьогодні, 23 травня, у Кафедральному соборі Святої Трійці відспівали Ігоря Козачука.

 
 
 

Лучанин Ігор Козачук ( 23.09.1973 року народження) був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду головного сержанта 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти. Загинув патріот 18 травня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Часів Яр Донецької області.

 
 
 

До спільної молитви за упокій його душі разом із духовенством, родиною, бойовими побратимами, небайдужими громадянами долучилися секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко та заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт.

 
 
 
 
 

Після завершення панахиди домовину з тілом Героя прощальною ходою пронесли Театральним майданом. У цей момент лучани, віддаючи останню шану загиблому, утворили живий коридор і прихилили коліна перед захисником. Поховають Ігоря Козачука на міському кладовищі у селі Гаразджа.

 
 
 

Щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!

 
 
 

 


 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)