1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцькі спортсмени розповіли про участь у Чемпіонаті Світу з середньовічного бою IMCF World Championship

Луцькі спортсмени розповіли про участь у Чемпіонаті Світу з середньовічного бою IMCF World Championship

Сьогодні, під час прес-конференції у стінах Молодіжного центру Волині, учасники клубу «Айна Бера Луцьк» розповіли про свою участь у Чемпіонаті Світу з середньовічного бою. На захід завітав перший заступник міського голови Григорій Недопад.

 
 
 

Капітан клубу Сергій Ващук зазначив, що цьогорічний чемпіонат в Україні відбувся на високому рівні та не поступився минулорічним у організації та видовищності, а луцькі бійці чудово себе показали у виснажливих боях під палючим сонцем.

«З точки зори організаційної групи, до якої ми мали безпосереднє відношення – це було досить складно. Проте усі іноземці відмітили, що рівень організації Чемпіонату в Україні – дуже і дуже серйозний. У порівнянні ж із минулорічними змаганнями у Шотландії – навіть вищий. Було задіяно значну кількість людей, волонтерів. Територія чемпіонату була велика і дозволила комфортно розміститися усім командам», - додав він.

 
 
 
 
 

Також спортсмени висловили подяку Луцькій міській раді, управлінню туризму та промоції міста, департаменту сім’ї, молоді та спорту і першому заступнику міського голови Григорію Недопаду за підтримку діяльності клубу «Айна Бера Луцьк» у нашому місті.

Потому, відбулась презентація першого у Луцьку турніру зі Сучасного Мечевого Бою (СМБ) для дітей від 6 до 16 років «Доблесть віків. SOFT», що пройде 8 червня у Луцькому замку.

 

На учасників та гостей чекають безкоштовні середньовічні розваги:

  • стрільба з луку та арбалету
  • арчер-таг
  • фехтування на спорт мечі
  • майстер-класи зі середньовічних танців
  • середньовічна костюмерна
  • тематичні настільні ігри.

А також батути, аквагрим, смачна кухня, і фінальні поєдинки громадської ініціативи «Луцькі витязі».

Зареєструватись для участі у турнірі можна за посиланням: https://forms.gle/FFadQF1SWeKCA4fQ6

 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)