1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцький міський голова Ігор Поліщук про ситуацію в громаді станом на 18 годину

Луцький міський голова про ситуацію в громаді станом на 18 годину

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі громади!

Найперше важливе оголошення. Сьогодні третій день як працює соціальна їдальня для переселенців. Проект, який ми реалізовуємо разом з Фондом Ігоря Палиці. Сьогодні у нас прохарчувалося 528 осіб, з яких – 441 особа  дорослих та  87 дітей. Станом на дану хвилину документи на отримання гарячих обідів отримали  964 особи. Їдальня наша у гімназії №4 уже починає не справлятися. Тому прийнято рішення про відкриття другої їдальні. Друга їдальня буде працювати  у 26 школі за адресою:  вулиця Кравчука, 30. Починає вона свою роботу в неділю. Буде працювати так само, як і їдальня в гімназії №4 ( з 12 до 15 години). Запрошуємо вимушено переселених осіб отримати безкоштовні гарячі обіди. Для цього вам необхідно отримати документи в департаменті соціальної політики на проспекті Волі, 4а. Тоді  ви зможете отримувати ці безкоштовні гарячі обіди стільки скільки це буде потрібно.

Хочу сказати, що сьогодні отримали автобус - амбулаторію. Така пересувна амбулаторія від наших польських друзів, від наших польських партнерів. Хочу подякувати їм за це. Автобус переданий для того, щоб надавати первинну медичну допомогу переселенцям у місцях їх концентрації, а також вразі утворення черг на кордонах. Використовувати його можна і  як місце обігріву, і як місце для надання медичної допомоги.

Компанія Сіті Кард евакуйовує своє обладнання. Компанія Сіті Кард – це компанія, яка забезпечує нам  оперативну діяльність системи безготівкової оплати проїзду. Вона евакуйовує своє обладнання з місць де проводяться обстріли. Тому з 25  по 27 березня( включно) буде відсутня можливість оплатити проїзд банківською карткою. Карткою Сіті Кард буде можливість оплатити проїзд, але в режимі «офлайн». Тобто кошти з вашої картки будуть списані, після того, як завершаться регламентні роботи, після того, як це обладнання буде перевезено . Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Також хочу сказати, що продовжує роботу наш центр допомоги в драмтеатрі. Якщо ви бажаєте допомогти, звертайтеся. Продовжує роботу наш центр допомоги біженцям, який знаходиться у Палаці урочистих подій на базі управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Кожного дня ми обслуговуємо близько 500 біженців. Видаємо допомогу: продукти харчування, дитяче харчування, одяг, засоби гігієни і так далі. Центр допомоги наш в драмтеатрі орієнтований більш на допомогу Збройним силам України, територіальній обороні, містам, які сьогодні перебувають під обстрілами, містам, де відбувається гуманітарна катастрофа. На цю хвилину в мене все . Всім бажаю спокійного вечора, спокійної ночі, без обстрілів.

До зустрічі! Віримо в перемогу! Віримо в Господа!

Луцький міський голова Ігор Поліщук