1. Головна
  2. Оперативна інформація

Оперативна інформація станом на 13 годину 26 березня

Оперативна інформація станом на 13 годину 26 березня

Вітаю, шановні лучани, шановні жителі громади!

Найперші важливі оголошення!

Хочу сказати, що наші навчання, які проводяться (у зв’язку із запровадження воєнного стану) на вулиці Будівельників, 11 в комунальному закладі «Спорт для всіх», тепер будуть відбуватися тричі на тиждень: щовівторка, щочетверга і щосуботи на 13 годину. Навчання проводяться протягом трьох годин( щонайменше), тому розраховуйте свій час.

Для тих, хто бажає вивчити українську мову, для тих, хто бажає поглибити вивчення української мови і свої знання.

Разом з Волинським національним університетом імені Лесі Українки ми започаткували розмовний клуб української мови. Він працює щовівторка і щочетверга на 16 годину в  головному корпусі університету на проспекті Волі,13 (108 аудиторія на першому поверсі). Запрошуємо усіх охочих.

Хочу сказати також, що у зв’язку із евакуацією обладнання компанії Сіті Кард з міст, де зараз ідуть обстріли, не будуть працювати табло і не буде працювати розрахунок банківською карткою в  громадському транспорті з 25 по 27 березня (включно). Розрахунок карткою Сіті Карт буде  працювати. Однак, кошти будуть списані з вас після того, як буде налаштовано обладнання і будуть здійснені усі регламентні роботи по цьому обладнанню, яке зараз евакуйовується.

Хочу нагадати також, що відкриваємо ще одну соціальну їдальню в 26 школі за адресою: вулиця Кравчука, 30 для вимушено переселених осіб. Там переселенці зможуть отримати безкоштовний гарячий обід. Їдальня працюватиме з 12 до 15 години ( так само, як і їдальня у гімназії №4). Будь ласка, запрошуємо вас.  Якщо ви бажаєте скористатися такою послугою, то вам необхідно взяти документи в департаменті соціальної політики на проспекті Волі, 4а. Телефон для довідок: 0332- 281- 000. Дуже багато людей в гімназії №4 і починаються черги. Тому ми вирішили відкрити ще одну таку їдальню. Вразі необхідності будемо далі  відкривати більше їдалень для того, щоб людям, які приходять за гарячими обідами, було  комфортно, щоб  вони не стояли в чергах і  не було скупчення людей і так далі.

Всім дякую за увагу. На цю хвилину у мене все. Тримаймося. Віримо в перемогу, віримо в Господа!

Луцький міський голова Ігор Поліщук