1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцький міський центр зайнятості розповів лучанам як зареєструвати свій бізнес та що для цього потрібно

Луцький міський центр зайнятості розповів лучанам як зареєструвати свій бізнес та що для цього потрібно

Як зареєструвати свій бізнес та що для цього потрібно? Про це говорили сьогодні на зустрічі у Центрі розвитку підприємництва Луцького міського центру зайнятості. До участі в заході запрошено безробітних громадян, які планують розпочати свій бізнес та Віктора Маковецького – начальника відділу, державного реєстратора відділу реєстрації бізнесу департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради.

На початку зустрічі фахівець центру зайнятості Наталія Мазур поінформувала присутніх про додаткові можливості отримання корисної інформації щодо ведення бізнесу на сучасному освітньому порталі Державної служби зайнятості. Це проєкт, який нещодавно стартував та пропонує безробітним громадянам отримати нові компетенції, розвинути власні навички, необхідні для успішного старту та провадження бізнесу. Окрему увагу Наталія звернула на можливості проходження відповідного бізнес–навчання на онлайн-курсах «Prometheus».

 

Представник Центру надання адміністративних послуг у місті Луцьку ознайомив присутніх з інформацією про можливості та види реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності. Наголосив, що усі послуги клієнтам фахівцями даної установии надаються безкоштовно. Зазначив, що в даний час впроваджено портал електронних сервісів, на якому можлива реєстрація фізичної особи – підприємця в онлайн–режимі.

Усі бажаючі отримали індивідуальні консультації щодо порядку реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності, визначення та внесення нових кодів КВЕД підприємця до Держреєстру.

 

Луцький міський центр зайнятості