1. Головна
  2. Шана та вдячність мешканцям Луцької територіальної громади

Луцький прикордонний загін відзначив 102 річницю від дня створення.

Луцький прикордонний загін відзначив 102 річницю від дня створення.

Луцькі прикордонники 10 липня 2020 рок відзначили 102-гу річницю з дня створення Третьої Волинської кордонної бригади, яка дислокувалась в Луцьку. З цієї нагоди на плацу військової частини зібрались захисники кордону та ветерани служби, представники влади та духовенства.

 

Привітати прикордонників завітав радник міського голови Ігор Поліщук. Він зазначив, що після проголошення Незалежності України, одними з перших Законів, які прийняла Верховна Рада України, був Закон “Про державний кордон України” та Закон “Про державну прикордонну службу”. Таким чином український парламент по-особливому підкреслив важливість державного кордону та його охорони.

 

Ігор Поліщук подякував прикордонникам за роботу, служіння нашій державі та народу України.

 

“Дякую за охорону кордону та дотримання там правопорядку, за безпеку України. Особливо дякую тим, хто брав участь у антитерористичній операції та операції об’єднаних сил. Бажаю міцного здоров’я вам та вашим близьким, щоб у ваших сім’ях був спокій та злагода. Бажаю впевненості в завтрашньому дні та оптимізму. Хочеться побажати вам миру, добра та злагоди. Нехай Господь береже Україну, Волинь, Луцьк та Луцький прикордонний загін”, - наголосив радник міського голови.

Після вітальної промови, захисникам кордону за високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, зразкову військову дисципліну, старанність та ініціативність під час виконання оперативних завдань, а також з нагоди відзначення Дня створення частини Ігор Поліщук вручив Подяки міського голови:

 

підполковнику ЛИЧКОВСЬКІЙ Наталії Анатоліївні начальнику групи інформаційно-аналітичного забезпечення відділу кримінального аналізу та інформаційно-аналітичного забезпечення головного оперативно-розшукового відділу Луцького прикордонного загону;

 

майору ГРИЦЕНКО Юлії Анатоліївні заступнику начальника відділу аналітичного забезпечення та поточного планування штабу Луцького прикордонного загону;

старшому лейтенанту СИДОРУК Катерині Григорівні офіцеру відділу соціально-гуманітарного забезпечення Луцького прикордонного загону.