1. Головна
  2. Шана та вдячність мешканцям Луцької територіальної громади

Вітання з нагоди 25-ї річниці створеня відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх, нині- відділ ювенальної превенції.

Вітання з нагоди 25-ї річниці створеня відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх, нині- відділ ювенальної превенції.

08 липня 2020 року секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт та начальник служби у справах дітей Федір Шульган привітали та вручили відзнаку інспекторам сектору з ювенальної превенції відділу превенції Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області. Вже багато років вони тісно співпрацюють з органами виконавчої влади, оперативно реагують на повідомлення щодо вирішення питань про захист прав та інтересів дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, проводять роботу з батьками у випадку неналежного виконання батьківських обов'язків.

 

Від імені колективу вітання приймала старший інспектор з ювенальної превенції відділу превенції Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області Олена Лесь. “Сьогодні на вас покладено надзвичайно важливу місію. Дякуємо за професіоналізм та плідну співпрацю. Успіхів вам у непростих робочих буднях”, - побажав Григорій Пустовіт.