1. Головна
  2. Оперативна інформація

Луцьких педагогів привітали із професійним святом

Луцьких педагогів привітали із професійним святом

Сьогодні, у стінах Палацу учнівської молоді, відбулись святкові урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, радник міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Ірина Чебелю, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, а також працівники галузі освіти нашого міста.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Без сумніву, наші освітянські традиції, наша освітянська родина, здобутки в галузі освіти — це гордість усіх лучан. У вас надзвичайно нелегка робота, і на вас лежить велика відповідальність, адже саме в школі відбувається підготовка дитини до дорослого життя, закладають ті цінності, що супроводжуватимуть потім усе життя. Я хочу подякувати вам за те, що даєте свої знання, ділитесь із дітьми своїм досвідом, ділитесь теплом своєї душі.

Хочу також побажати, щоб вище керівництво держави якомога швидше зрозуміло, що без належної оцінки праці вчителя неможливо збудувати успішну державу. Чим швидше це зрозуміють ті, хто приймає рішення на найвищому державному рівні, тим швидше наша країна стане успішно. Ми ж, як міська влада, будемо і надалі продовжувати той потужний поступ щодо покращення наших освітніх закладів.

І нехай успіхи ваших учнів стануть для вас гарною мотивацією, дають вам наснаги”, - привітав присутніх Ігор Поліщук.

 

“Вчитель — це завжди людина з великої букви. Адже він любить усіх дітей, робить все для того, щоб кожна дитина знала, вміла, була впевненою у собі та у тих знаннях, які їй дає школа. Кожен вчитель робить все для того, щоб кожен учень реалізував потенціал, закладений у нього Богом та батьками. Ви живете їхні майбутнім, їхнім сьогоденням, їх проблемами.

Я дякую вам за те, що любите дітей не менше, ніж їхні батьки, за те, що піклуєтесь про них, навчаєте, виховуєте та вкладаєте не просто знання, а й жагу до знань. Дякуємо вам, за вашу любов, доброту, вміння, щирість та все те, що ви робите для кожної дитини”, - долучився до привітань Григорій Пустовіт.

 

Потому відзначеним вчителям вручили премію Луцької міської ради “Успішний педагог”, що передбачає виплату в розмірі десяти тисяч гривень, іменну премію міського голови на 2020-2021 навчальний рік, а також грамоти управління освіти.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)