1. Головна
  2. Оперативна інформація

Нові індивідуальні теплові пункти отримають мешканці багатоквартирних будинків на вулиці Кравчука

Нові індивідуальні теплові пункти отримають мешканці багатоквартирних будинків на вулиці Кравчука

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та керівництво ДКП “Луцьктепло” вкотре зустрілись із лучанами, що мешкають у багатоповерхових будинках, де безкоштовно встановлять індивідуальні теплові пункти (ІТП).

Очільників міста зустріли мешканці багатоквартирних будинків на вулиці Кравчука, 42. Привітавши присутніх, Ігор Поліщук розповів, що встановлення ІТП дозволить їм заощадити до 30% від тієї суми, яку вони сплачували за тепло раніше. Окрім того, у їх під’їздах будуть встановлені балансувальні клапани, що регулюватимуть рівномірну подачу як на перший, так і на останній поверх будинку. ІТП встановлюється безкоштовно, за умовами програми співпраці Луцької міської ради, ДКП “Луцьктепло” та Євробанку.

 
 
 
 

В свою чергу, Григорій Недопад наголосив мешканцям будинків на необхідності погашення наявної заборгованості за теплоносій. Він додав, що на разі обладнання готове до встановлення, а всі роботи будуть проведені ще до початку наступного опалювального сезону.

 
 
 

Також посадовці завітали до мешканців багатоквартирного будинку на вулиці Кравчука, 34, де також буде встановлено ІТП.

Абонентська оплата за його обслуговування становитиме до 20 грн на місяць з кожної квартири, більше ніяких фінансових витрат мешканці не нестимуть. При цьому люди отримають ряд суттєвих переваг - ІТП найвищої якості від італійського виробника, економія на опаленні до 30%, збалансована подача теплоносія з однаковим тиском для всіх квартир, регуляція обігріву при потеплінні чи похолоданні.

 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)