1. Головна
  2. Оперативна інформація

Майстер-клас з виготовлення еко-прикрас в рамках соціального проекту «ЛуцькFestРозваги»

Майстер-клас з виготовлення еко-прикрас в рамках соціального проекту «ЛуцькFestРозваги»

Мода рухається по спіралі. Вона слідує принципу: «Нове – забуте старе». Тому доречно, що вершину популярності очолює стильний ретро аксесуар з великою історією та колоритною назвою «Солоха». Неймовірно зручна у використанні, вона підійде дівчатам різного віку. Саме тому, 10 липня 2019 року працівниками управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради в рамках соціального проекту «ЛуцькFestРозваги» був проведений майстер-клас з виготовлення еко-прикрас. Інспектор із соціальної роботи Алла Лучковська показала, як швидко та легко зробити ексклюзивну пов'язку, з пошиттям якої впорається навіть початківець у цій справі.

 
 

В заході взяли участь 30 дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Усі присутні з радістю скористалися підготовленими різноманітними основами для створення готових виробів для волосся. Діти активно виконували кожен етап виготовлення прикрас, проявляли неабияку терпимість та наполегливість. Це заняття принесло їм велике задоволення, вони побачили, що зі звичайних матеріалів, які є у кожного вдома можна виготовити гарну та корисну річ з безліччю варіантів використання.

 

«Я давно хотіла собі таку прикрасу, але завжди думала, що виготовити її дуже складно. Сьогодні я переконалася в протилежному. Це настільки легко, що обов’язково повторю її вдома», - зазначила маленька Марія.

 
 

 

 

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді