1. Головна
  2. Оперативна інформація

Звернення ДКП «Луцьктепло» стосовно погашення заборгованості

Шановні споживачі!

Звертаємо вашу увагу на необхідність погашення заборгованості за спожиті послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Будь ласка, майте на увазі, що зростання заборгованості у підприємства неминуче тягне за собою наслідки для вас, споживачів, оскільки зниження платоспроможності підприємства призводить до погіршення технічного стану мереж та котелень. Своєчасний та повний розрахунок за спожиті послуги допомагає нам краще виконувати заплановані закупівлі необхідних запчастин, матеріалів та обладнання, оплачувати працю тих, хто виконує профілактичні ремонтні роботи, а також здійснювати інвестиційні заходи, відновлювати благоустрій. Зростання ж заборгованості ставить під загрозу підготовку до і входження в опалювальний сезон.

Слід також зазначити, що порівняно із завершенням опалювального сезону заборгованість за спожиті послуги істотно зменшилася, і простежується тенденція до сплати заборгованості попередніх періодів. Однак ця сума все ще значна, і складає 92,8 млн грн (станом на 30.06.2019). Найбільше боргує за спожиті послуги з централізованого опалення і гарячого водопостачання категорія «Населення». Сума такого боргу – 82,5 млн грн. Решту боргу – 10,3 млн грн боргують юридичні особи.

Втім, незважаючи на хорошу тенденцію, є понад 2 500 споживачів, які боргують суми понад 10 тис. грн, більше 1 200 - які мають борг понад 20 тис. грн, 250 споживачів, що заборгували підприємству більше 50 тис. грн та 11 споживачів з боргом понад 100 тис. грн. Детальніша актуальна інформація про боржників за квартирами розміщена на вебсайті підприємства в розділі ПЕРЕГЛЯД БОРЖНИКІВ (http://teplo-dkp.lutsk.ua/ua/pereglyad_borzhnykiv/).

ДКП «Луцьктепло» вважає за свій обов’язок вимагати відшкодування заборгованості, і тому цього року було прийнято рішення відновити минулорічну акцію «Червоних листівок» (http://teplo-dkp.lutsk.ua/ua/ne_shkoduyuchy_chervonogo_paperu/), які ми готуємося розсилати найбільшим боржникам.

Про результативність дій та подальші кроки, пов’язані із захистом своїх порушених прав ми інформуватимемо й надалі.

 

Адміністрація ДКП «Луцьктепло»