1. Головна
  2. Оперативна інформація

Мешканцям багатоповерхівок на проспекті Молоді розповіли про переваги встановлення індивідуальних теплових пунктів

Мешканцям багатоповерхівок на проспекті Молоді розповіли про переваги встановлення індивідуальних теплових пунктів

Луцька міська рада продовжує реалізацію масштабного проекту із встановлення індивідуальних теплових пунктів у житлових будинках міста Луцька, зокрема у 33-му та 40-му мікрорайонах міста. За два роки планується обладнати ІТП у 254-х багатоповерхівках. Сьогодні у дворах будинків на проспекті Молоді, 8, 10 перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук, депутати Юрій Безпятко, Петро Бойко та директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк провели зустріч з мешканцями, аби обговорити питання капітального ремонту прибудинкової території та встановлення індивідуальних теплових пунктів.

 
 
 
 

Радник міського голови Ігор Поліщук у розмові з мешканцями повідомив, що встановлення ІТП дозволить їм заощадити до 30% від тієї суми, яку вони сплачували за тепло раніше. У під’їздах  розмістять балансувальні клапани, що регулюватимуть рівномірну подачу як на перший, так і на останній поверх будинку. ІТП встановлюється безкоштовно, за умовами програми співпраці Луцької міської ради, ДКП “Луцьктепло” та Євробанку. 

 
 

Перший заступник міського голови Григорій Недопад додав, що  обладнання для ІТП від італійського виробника, одне із найкращих у Європі, а пусконалагоджувальні роботи  будуть проведені ще до початку наступного опалювального сезону. Абонентська оплата за обслуговування ІТП становитиме до 20 грн на місяць з кожної квартири. При цьому люди отримають суттєві переваги, зокрема зможуть економити на опаленні до 30%, отримають збалансовану подачу теплоносія з однаковим тиском для всіх квартир.

 

Також представники влади розповіли, що прибудинкові території на проспекту Молоді 8, 10 будуть відремонтовані, а за ініціативою депутата Петра Бойка вже 15 липня розпочнеться ремонт тротуару на проспекті Молоді. Буде вкладено тротуарну плитку, облаштовано велодоріжку та озеленення. 

 
 
 

Про переваги встановлення індивідуальних теплових пунктів представники міської влади розповіли і лучанам, що проживають у будинках на проспекті Молоді, 5, 5а, 5б, 9, 9а, 9б.

 
 
 
 

Мешканці позитивно сприйняли можливість встановлення індивідуальних  теплових пунктів та ремонту тротуарів. Вони активно висловлювали свої пропозиції та зауваження, зокрема щодо паркування автомобілів безпосередньо  перед під’їздами, а також щодо облаштування заїздів  автотранспорту.


Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)