1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міська рада виділила 60 млн грн для обласної клінічної лікарні на заходи з боротьби з коронавірусом

Сьогодні депутати міської ради зібралися на позачергову сесію, щоб вирішити першочергові питання для громади нашого міста.

Зокрема, розглянули внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2019 № 68/3 „Про бюджет Луцької міської територіальної громади на 2020 рік”.

Щонайперше, рішенням передбачено збільшити видатки департаменту фінансів та бюджету на надання субвенції обласному бюджету для обласної клінічної лікарні на заходи з боротьби з коронавірусом у сумі 60  млн грн. Ці кошти було знято з капітального ремонту доріг (50 млн грн) та прибудинкових територій (10 млн грн).

Як зазначив виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, саме Волинська обласна лікарня буде опорною у боротьбі з коронавірусом. Тож за ці кошти, які виділила міська рада, придбають необхідне обладнання та апарати штучного дихання, іншу медичну техніку.

Передбачили й кошти обласним медичним закладам для фінансової матеріальної допомоги працівникам, які залучені до робіт із запобігання поширення коронавірусу, в сумі 500 тис. грн. З них: 400 тис. грн - для КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» і 100тис. Грн - для КЗ «Волинська обласна інфекційна лікарня».

Обласним медичним закладам, що розташовані в м. Луцьку, на забезпечення перевезення працівників передбачили 500 тис. грн. Таку ж суму для доїзду медичних працівників передбачено й міським закладам охорони здоров’я.

Із-поміж інших змін, збільшили видатки виконавчому комітету для правоохоронних заходів і закладів на “Програму забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності на 2018-2020 роки” у сумі 100 тис. грн, з них: для управління патрульної поліції в місті Луцьку ДПП НП України – 50 тис. грн та Луцькому відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області – 50 тис. грн для придбання захисного одягу.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)