1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку оперативно відстежують ситуацію з можливим поширенням у місті коронавірусної інфекції COVID-19 та боротьби з нею

У Луцьку оперативно відстежують ситуацію з можливим поширенням у місті коронавірусної інфекції COVID-19 та боротьби з нею

Щодня у залі засідань ЦНАПу відбуваються чергові засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розпочинаючи сьогоднішнє засідання, перший заступник міського голови Григорій Недопад наголосив, що наступні засідання комісії в умовах карантину будуть відбуватися в режимі відеозв'язку.

 

За словами заступника директора з амбулаторно профілактичної роботи Луцької міської клінічної лікарні Віктора Пахарчука , у нашому місті на сьогодні не має жодного підтвердженого випадку захворюваності на коронавірус. А щодо захворюваності на грип та ГРВІ, то тенденція з кожним днем знижується.

 

Варто зазначити, працівники Луцького відділення поліції щодня перевіряють, чи виконують суб'єкти підприємницької діяльності рішення міської ради щодо тимчасового зупинення їхньої роботи. Як зазначив виконувач обов'язків начальника Луцького відділення поліції Юрій Сидорук, не всі суб'єкти господарювання його виконують. А відтак, тільки цього дня було складено одинадцять протоколів, відкрито одну кримінальну справу.

 

Обстежують великі супермаркети і працівники муніципальної варти.

 

Крім цього, триста працівників ЖКГ дезінфікуючими засобами будуть обробляти перила у під'їздах, ліфтові кабіни та вхідні двері. Оперативно вирішується питання у нашому місті із транспортним забезпеченням доїзду лікарів до медичних закладів.

 

Перший заступник міського голови Григорій Недопад зазначив:“Дуже багато людей разом з дітьми гуляють вулицями міста та у центральному парку, без масок і рукавичок. Чомусь люди нехтують своїм здоров'ям, наражаючи на небезпеку інших. Ми виділяємо кошти на закупівлю дезінфікуючих засобів. Уже дві машини підприємства Луцькспецкомунтранс” уже переобладнано на обробку вулиць та тротуарів нашого міста. Крім того, місту зголосилися допомогти вісім служб таксі, машини яких будуть оброблятися денацифікаційними розчинами та матимуть спеціальну перепустку.Ми маємо консолідувати всі сили, бо тільки разом зможемо запобігти поширенню у місті коронавірусної інфекції COVID-19”, - акцентував Григорій Недопад.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)