1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук ознайомився з будівництвом фортифікаційних споруд на українсько-білоруському кордоні

Міський голова Ігор Поліщук ознайомився з будівництвом фортифікаційних споруд на українсько-білоруському кордоні

Ігор Поліщук перевірив хід фортифікаційних робіт на кордоні

Вчора,16 березня, Луцький міський голова Ігор Поліщук оглянув ділянку українсько-білоруського кордону, що у зоні відповідальності 6-го Волинського прикордонного загону. Протяжність території, яку охороняють наші прикордонники та бійці тероборони, понад 200 кілометрів.

 
 

На кордоні повним ходом триває укріплення рубежів. Фінансово цьому сприяє і держава, і чимало волинських громад – Луцька у їх числі. На оборонні редути з бюджету Луцької громади виділили 2,5 мільйони гривень. На кордоні будують фортифікаційні споруди, спостережні вежі, копають протитанкові рови, зводять бетонні і сіткові паркани, висотою у три метри і обтягнуті колючим дротом – єгозою. Аби заощадити виділені кошти, інженерно-будівельні роботи прикордонники здійснюють власними силами, без підрядників.

 
 

Також військові нарощують систему відеоспостереження. Наразі куплено і встановлено 16 відеокамер, 9 з них – тепловізійні, що можуть вночі продивлятися територію на 5-7 км в глибину. Є і мобільна сонячна електростанція. Вона теж уже працює й допомагає підживлювати багато об’єктів.

 
 

Луцький міський голова Ігор Поліщук наголосив, що неодноразово з бюджету громади надавали допомогу цьому прикордонному загону. Він зауважив, що й надалі його будуть фінансово підтримувати, адже надійна оборона нашого краю – запорука відносно спокійного життя його жителів.

 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)