1. Головна
  2. Оперативна інформація

Секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко зустрівся з представниками організації «Rotary International»

Секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко зустрівся з представниками організації «Rotary International»

Сьогодні,17 березня, Юрій Безпятко зустрівся з представниками міжнародної добровільної клубної організації «Rotary International» - Тескарі Тьєррі, Катрін Корбель, Ізабель Родрігес, Ніколя Лаж’є, Ротарі Нім та Станісласом Карватом.

 

До Луцька вони приїхали з ознайомчим візитом та з метою налагодити співпрацю.

Юрій Безпятко привітав іноземних гостей та подякував за підтримку та допомогу, яку надає Україні французький народ.

 

“Ви допомагаєте нам у цей складний час протистояти російській агресії. Ви - вільні люди і знаєте чого вартує демократія. Кожна людина — особистість і має право самостійно вибирати свій шлях в житті. Саме за це ми сьогодні боремось”, - наголосив секретар міської ради.

 

Додатково:

«Rotary International» — це міжнародна сервісна організація, яка об’єднує ділових та професійних лідерів для надання гуманітарних послуг, сприянні доброзичливості та миру у всьому світі. Це неполітична та нерелігійна організація. Членство здійснюється за запрошенням і залежить від різних соціальних факторів. У всьому світі існує понад 35 000 клубів, які разом налічують 1,2 мільйона осіб, відомих як ротарійці.

 

Головний девіз «Rotary International»: «Служіння суспільству вище особистих інтересів», другим девізом виступає вислів «Більше усіх отримують ті, хто краще усіх працюють».

 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 777937)