1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук: “У рамках своїх повноважень, у цей складний час, ми маємо підтримати малий і середній бізнес”

Міський голова Ігор Поліщук: “У рамках своїх повноважень, у цей складний час, ми маємо підтримати малий і середній бізнес”

Розпочинаючи пленарне засідання 37-ї сесії міської ради, міський голова Ігор Поліщук дав протокольне доручення директору департаменту економічної політики Борису Смалю напрацювати й найближчим часом подати на розгляд членів виконавчого комітету та депутатів міської ради пропозиції щодо забезпечення резервним живленням, дизель - генераторами або іншими джерелами живлення підприємців критичної інфраструктури некомунальної форми власності.

“Хлібопекарні, підприємства транспорту та інші підприємства — це ті підприємства, від яких залежить життєдіяльність нашої громади. Щоб ми не залишилися без хліба, без харчових продуктів, якщо, не дай Боже, не буде довго світла. Тому потрібно прорахувати які є потужності, які потужності необхідні і яким чином ми можемо долучитися: чи це буде співфінансування, чи інший спосіб. У нас є багато підприємців: малий і середній бізнес, невеличкі кафе, магазини роздрібної торгівлі та інші заклади громадського харчування. Тому тут також необхідно прорахувати та вивчити питання щодо допомоги міської ради цим підприємцям та підприємствам. Ми маємо забезпечити їх джерелами резервного живлення для того, щоб вони могли працювати в умовах відключення електроенергії. Сьогодні ми повинні, в межах своїх можливостей, в межах своїх повноважень, максимально подбати про кожного платника податків, які є у нашій громаді. Ми маємо допомогти зберегти робочі місця для того, щоб люди могли працювати, заробляти гроші та могли утримувати свої сім'ї”, - наголосив Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)