1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук відвідав Різдвяні богослужіння у храмах міста

Міський голова Ігор Поліщук відвідав Різдвяні богослужіння у храмах міста

Сьогодні, у день Різдва Христового за юліанським календарем лучани знову зібралися у міських храмах, аби вшанувати народження Господа Ісуса Христа. Міський голова Ігор Поліщук, депутат міської ради Роман Кравчук, а також представники обласної влади приєдналися до святкових богослужінь, відвідавши Собор Всіх Святих Землі Волинської, Різдво-Богородичний кафедральний храм Української Греко-Католицької церкви, Церкву Християн Віри Євангельської «СІОН», Свято-Троїцький кафедральний собор Волинської єпархії ПЦУ, Молитовний будинок Євангельських християн-баптистів та християнську церкву «Царство Боже».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

“Христос народився понад дві тисячі років тому в людській особі для того, щоб показати наскільки сильно він любить кожного з нас. Він народився, щоб дати нам шанс на спасіння. За цей час безліч правителів намагалося заперечити цю подію, стерти пам’ять про неї. Та в них нічого не вийшло, адже сьогодні, у 2022 році ми знову відзначаємо величне свято Різдва Христового. Це означає, що добро обов’язково переможе.

Сьогодні я хочу побажати, щоб Господь народився у серці кожного з нас. І я бажаю вам, щоб радість його народження була із вами не лише у ці святкові дні, а й залишилася на повсякчас.

У ці непрості дні нашого життя я хочу, щоб світло Різдва розвіяло наші смутки і тривоги, подарувало нам особливу надію. Бажаю, щоб ваші оселі були наповнені особливим родинним затишком, а серця — любов’ю. А ще я бажаю, щоб сьогодні кожен і з нас знайшов трохи часу, щоб задуматись над тим, як змінити себе на краще. Це стало б добрим подарунком на День народження Ісуса Христа”, - привітав християн Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Окрім того, міський голова Ігор Поліщук урочисто вручив очільникам храмів Вітальний адрес, подякувавши за підтримку у починаннях, спрямованих на розбудову нашого міста. В свою чергу, священослужителі подякували міській владі за сприяння у їх діяльності та запросили до спільної молитви.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)