1. Головна
  2. Оперативна інформація

Міський голова Ігор Поліщук зустрівся з представниками США з приводу налагодження міжнародної співпраці

Міський голова Ігор Поліщук зустрівся з представниками США з приводу  налагодження міжнародної співпраці

Сьогодні, 9 грудня, Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з Почесним консулом України в Сієтлі (США) Валерієм Голобородьком та членом оргкомітету Національного молитовного сніданку Америки Михайлом Жовніром. Метою візиту іноземних гостей було висловлення підтримки у зв’язку з російською агресією та налагодження і розширення контактів між Луцьком та окремими містами у США.

Зокрема, Валерій Голобородько, який за океаном активно співпрацює з українською діаспорою, акцентував увагу на можливих напрямках взаємодії Луцька з містом Кент (штат Вашингтон). Прикметно, що саме Валерій Голобородько брав активну участь у започаткуванні процедури встановлення побратимських відносин нашого міста із американським, яка відбулася цього року. Відповідний документ від імені Луцької міської ради підписав у США депутат міської ради Роман Кравчук, який також був присутній на сьогоднішній зустрічі.

Тему започаткування міжнародного партнерства продовжив Михайло Жовнір, який передав Ігорю Поліщуку пропозицію від органу влади міста Еммітсбург (штат Меріленд) про встановлення партнерських відносин із Луцьком.

 

Міський голова Ігор Поліщук подякував гостям за велику допомогу, яку США надають Україні під час війни, і висловив сподівання на налагодження та динамічний розвиток плідної співпраці у різних сферах між Луцьком та вказаними американськими містами.

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 727427)