1. Головна
  2. Оперативна інформація

"Молодіжна політика: підсумки та перспективи"

"Молодіжна політика: підсумки та перспективи"

У п’ятницю, 5 лютого, у культурному центрі "Passage Interdit" відбулась зустріч "Молодіжна політика: підсумки та перспективи". Зустріч проходила у форматі публічного звітування відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Участь у заході взяли заступник міського голови Ірина Чебелюк та голова постійної комісії Луцької міської ради з питань міжнародного співробітництва, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму Олександр Лазука. Захід також відвідала представниця Міністерства молоді та спорту України, очільниця відділу регіональної політики та підтримки ініціатив молоді Ірина Полєтуха.

 

Чим жила молодіжна політика у 2020 році? Які наймасштабніші заходи відбулися? Які знакові події ми запам’ятаємо? З якими громадськими організаціями співпрацював відділ сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту? Які виклики кинув такий важкий 2020 рік? Як ми сприйняли ці виклики та як адаптувались до нових вимог?

Про це та набагато більше говорили під час зустрічі.

 
 

День молоді, День Незалежності, День міста… Фестиваль «Бандерштат» в онлайн форматі у «Луцькій Венеції». Міська екологічна акція «Чистоліто-2020» та молодіжна акція «Луцьк: осіння мінітолока». Допомога в організації та проведенні благодійної акції «Хвиля добра». Навчання для молоді «Skills Lab: успішна кар’єра» та «Skills Lab: власна справа». Проведення у Луцьку масштабного опитування «Індекс благополуччя молоді». Ось тільки деякі заходи, якими був багатий минулий рік.

А ще співпраця із тридцятьма громадськими організаціями та ініціативними групами та підтримка їх проєктів та програм. Із найбільш відомих: тренінг «Молодіжний працівник», тренінг «Місія Л», навчання для батьків та дітей «Програма 15», допомога у проведенні акції «Чужих дітей не буває», підтримка дебатного руху на Волині, актуальний проєкт «Психосоціальна підтримка медиків під час епідемій та пандемій».

 

Про Луцьк туристичний та привабливий, молодіжний та спортивний у 2020 році вперше написали у молодіжному журналі «RePost». Також була видана монографія «Психологія молодої сім’ї».

Крім того, було проведено понад 30 майстер-класів для дітей різного спрямування.

 

У 2020 році також активізовано роботу у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, продовжуватиметься дана робота і у 2021 році.

Під час заходу також обговорювали подальші плани та перспективи. Звісно, спільно із тими, без кого молодіжна політика не можлива – без молодіжних організацій та їх лідерів, без представників шкільного та студентського самоврядування, без нашої молоді.

 

Департамент сім’ї, молоді та спорту