1. Головна
  2. Оперативна інформація

У Луцьку запрацював оновлений Центр туристичної інформації та послуг

У Луцьку запрацював оновлений Центр туристичної інформації та послуг

Сьогодні у Луцьку відбулось відкриття оновленого Центру туристичної інформації та послуг, що знаходиться за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 2. На подію завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська та інші гості.

Катерина Теліпська розповіла, що попереднього року, у зв’язку із карантином та протиепідемічним обмеженнями, безліч подій довелося відкласти. Відтак, зекономлені кошти було вирішено спрямувати на оновлення Центру туристичної інформації та послуг, що діяв у Луцьку з 2009 року.

 

“Нічого б цього не відбулося без підтримки міського голови та його заступників. На боротьбу з епідемією було спрямовано безліч сил та ресурсів, однак вони розуміли, що туризм у місті потрібен, а Луцьк має величезний туристичний потенціал”, - зазначила вона.

 
 
 

До вітального слова долучилась також Ірина Чебелюк:

“Луцьк із дитинства був для мене особливим містом. Неймовірно приємно, що міський голова Ігор Поліщук контролює всю діяльність, пов’язану з туристичним розвитком міста.

Наше завдання — залучити до рідного міста туристів. І з цим чудово справляється управління туризму та промоції. Сьогодні, переступаючи поріг Центру туристичної інформації та послуг, розумієш, що Луцьк — сучасне та європейське місто”.

 
 
 
 

У свою чергу, директор Центру Ірина Харчук розповіла, що основними напрямками роботи закладу є надання інформаційно-консультаційних послуг, промоційна діяльність, а також функціонування сувенірної крамниці. Зокрема, тут можна отримати безкоштовні путівники, буклети та туристичні мапи міста. На базі Центру функціонує також велопрокат, реалізується продукція місцевих виробників. Ще одним напрямком діяльності є організація екскурсій та розробка нових туристичних маршрутів.

 
 
 
 
 
 
 
 

Оновлення Центру передбачало ремонт фасаду та внутрішні роботи, заміну освітлення та елементів інтер’єру, а за розробку проєкту відповідали фахівці рекламної агенції PaRtyzan. Родзинкою приміщення стала рецепція, оформлена у вигляді автомобіля “Волинянки”. Окрім того, ремонт передбачав встановлення проектора та проекційного екрану для презентацій та тематичних кінопереглядів.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)