1. Головна
  2. Оперативна інформація

Минулоріч з міського бюджету виділили 150 тисяч гривень на друк книг шрифтом Брайля

Минулоріч з міського бюджету виділили 150 тисяч гривень на друк книг шрифтом Брайля

Сьогодні радник міського голови Ігор Поліщук зустрівся з головою ГО “Генерація успішної дії” Віталієм Ткачуком. Під час розмови було презентовано книги шрифтом Брайля, які нещодавно побачили світ.

Віталій Ткачук розповів, що уже стало доброю традицією на початку року зустрічатися та підводити підсумки роботи Луцької Braille Studio. Варто зауважити, що співпраця “Генерації успішної дії” з міської владою є тісною та плідною, адже друк книг відбувається за суттєвої фінансової підтримки Луцької міської ради. На ці цілі з міського бюджету у 2019 році було спрямовано 150 тисяч гривень.

 
 

Він зауважив, що частину книг друкують в універсальному дизайні, тобто її зможуть одночасно читати й незрячі, і зрячі. Це дуже зручно, адже є родини, де діти незрячі, а батьки бачать, або ж навпаки.

 
 
 

За його словами, книги друкують різнопланові. Зокрема, є художня, дитяча література. Друкують і словники для діток. Їх розповсюджують та читають по всій Україні. Щодо підручників, то друк здійснюється на рівні держави.

 
 
 

У планах студії Braille Studio цьогоріч - однією із перших віддрукувати книгу Петра Троневича “Оповідання з давньої історії Луцька”.

Віталій Ткачук подякував Ігорю Поліщуку за допомогу і постійну підтримку різних проєктів. За його словами, завжди приємно співпрацювати з міською владою.

 

Радник міського голови Ігор Поліщук акцентував, що Луцька міська рада всіляко підтримує людей з порушеннями зору. За його словами, це добре, що у нас є такі активні люди, як Віталій Ткачук, та допомагають незрячим пізнавати світ через книгу.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)