1. Головна
  2. Оперативна інформація

На базі Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена триває ІІ Міжнародний конкурс піаністів «Шопенівська весна»

На базі Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена триває ІІ Міжнародний конкурс піаністів «Шопенівська весна»

У зв’язку з пандемією цьогорічний конкурс відбувається у дистанційному форматі, однак не втратив своєї актуальності та зацікавленості серед поціновувачів академічного фортепіанного виконавства.

До участі в конкурсі зголосилося 93 учасники з України, Литви, Білорусі, Польщі та Китаю, які демонструють свою виконавську майстерність в онлайн форматі. У конкурсній програмі - твори бароко, твори композиторів країн, які представляють учасники, та твори Фридерика Шопена.

Оцінюють конкурсні виступи провідні фахівці: народні артисти України Юрій Кот та Оксана Рапіта (Україна), професор Познанської музичної академії Анджей Татарський (Польща), засновник і керівник Фундації Ґеорґі Ференцзи, член міжнародної федерації Шопенівських товариств Ізабелла Дарска Хавасі (Угорщина) та кандидат мистецтвознавства, доцент Білоруської державної академії музики Вероніка Сахарова (Білорусь).

За рішенням журі продовжити участь у ІІ турі конкурсу, що розпочнеться 01 травня, зможуть 70 виконавців.

Результати ІІ Міжнародного конкурсу піаністів «Шопенівська весна» та імена переможців будуть оприлюднені в мережі Інтернет 08 травня 2021 року.

Організатори конкурсу: департамент культури міської ради та Луцька музична школа №1 імені Фридерика Шопена. Захід відбувається за підтримки управління культури, з питань релігій та національностей Волинської ОДА та Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.

 

Департамент культури