1. Головна
  2. Оперативна інформація

На “Мистецьку вулицю” прибули майстри з різних регіонів

    На “Мистецьку вулицю” прибули майстри з різних регіонів

Традиційно до Дня Незалежності вулиця Лесі Українки стає мистецькою. Народні майстри пропонують учасникам свята різноманітної краси вишиванки, вироби з глини, соломи, квіткові композиції, сопілки, вироби з дерева та бісеру, іграшки та інші вироби декоративно-прикладного мистецтва.

 
 
 

Чи не найбільшу увагу лучан та гостей міста привертають вишиванки. Вони вражають дивовижним багатством орнаментів та технікою вишивання. Є тут й ошатні сорочки вишиті бісером, вишиванки ручної роботи, прості сорочки з народним мотивами.

Також є багато різноманітних віночків та намист, які купують дівчата, щоб причепуритися до свята. Діти роздивляються на усілякі народні іграшки та ляльки-мотанки.

Є великий вибір виробів з лози, сувеніри з дерева, інших природних матеріалів, глиняний посуд, вовняний народний одяг та багато іншого краму.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Тож тих, хто не встиг насолодитися мистецькими доробками, запрошуємо відвідати «Мистецьку вулицю», що простяглася вздовж вулиці Лесі Українки.

Оглянути неймовірну красу та різноманітність виробів народних майстрів завітали виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук та радник міського голови Ігор Поліщук.

 
 
 
 
 
 
 

Святкової атмосфери дійству додають вуличні музиканти, які дарують людям чарівні мелодії та гарний настрій.

 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)