1. Головна
  2. Оперативна інформація

На сході загинув Георгій Ольховський

Трагічна звістка зі східного фронту знову сколихнула наше місто. Сьогодні, 23 серпня, на Донеччині від кулі снайпера загинув старший лейтенант 128-ї окремої механізованої бригади Ольховський Георгій Сергійович.

На прохання родини похорон військовослужбовця відбудеться у неділю, 26 серпня (чекатимуть приїзду родини з Автономної Республіки Крим).

Об 11.00 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору відбудеться відспівування Героя, а потому громадянська панахида на Театральному майдані.

Поховають Георгія Ольховського на міському кладовищі у селі Гаразджа на Алеї почесних поховань.

У зв'язку із похороном військовослужбовця, 26 серпня у Луцьку буде оголошено День жалоби.

На знак скорботи буде приспущено Державний Прапор України з чорною стрічкою на адміністративних приміщеннях міської ради, підприємств, установ, організацій державної, комунальної та інших форм власності на території міста.

У цей день також обмежено проведення розважально-концертних заходів на території міста.

Луцька міська рада, виконавчий комітет та громада міста глибоко сумують з приводу загибелі Георгія Ольховського, висловлюють найщиріші співчуття родині та близьким покійного.

Світла пам’ять про нашого Героя, який віддав своє життя  за цілісність і незалежність України, назавжди залишиться у серцях лучан.

 

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!

СЛАВА ГЕРОЮ ! ! !

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)