1. Головна
  2. Оперативна інформація

На приміщенні Луцької міської ради підняли прапори Польщі та Литви

На приміщенні Луцької міської ради підняли прапори Польщі та Литви

Звернення Каунас
Звернення до поляків

Сьогодні таким чином ми продемонстрували свою вдячність за величезну підтримку, яку надають нашій державі Республіка Польща та Литовська Республіка у такий непростий час.

Луцький міський голова Ігор Поліщук від усієї громади подякував польським та литовським друзям.

 

“Сьогодні в Україні триває жорстока війна. Агресор - Російська Федерація - обстрілює наші міста і села, знищує інфраструктуру та промисловість. Гинуть мирні жителі, серед яких літні люди, жінки і діти. Гинуть наші військові. Тікаючи від війни, обстрілів та бомбардувань, прихисток у Республіці Польща знайшло майже два мільйона наших громадян.

Сьогодні Польща стала сестрою для України, тому що зосередила у себе чи не найбільшу кількість жителів України, які змушені втікати від війни. Щиро дякую вам за це. Дякую кожному поляку за чуйність, за доброту, за вашу увагу та підтримку до українських біженців.

Окремо дякую за гуманітарну допомогу, яку ми отримуємо від польських міст, яка дуже важлива у цей складний період.

Щиро вдячний вам за те, що ви розумієте усю складність ситуації, усю небезпеку та те становище, в якому сьогодні знаходиться Україна та українські міста.

 

Переконаний, що з вашою підтримкою та з вашою допомогою ми зможемо здолати ворога. Ваша допомога та ваша підтримка додає нам наснаги та впевненості у тому, що Україна вистоїть та переможе”, - зазначив у своєму зверненні до поляків міський голова Ігор Поліщук.

Звернувся він також і до адміністрації та міського голови міста Каунас Вісвальдаса Матіошайтісу з подякою за надані автобуси з гуманітарною допомогою, яка буде надана усім, хто її потребує. А транспорт буде обслуговувати пасажирські перевезення нашого міста, які, очевидно, пожвавляться у зв'язку з великою кількістю біженців, яких ми приймаємо. “Ми щиро вдячні вам, ми цінуємо вашу підтримку і вашу допомогу. Можете розраховувати на нашу підтримку і нашу допомогу також”, - наголосив Ігор Поліщук.

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)