1. Головна
  2. Оперативна інформація

Оперативна інформація станом на 18 годину 30 хвилин

Оперативна інформація станом на 18-30

Вітаю шановні лучани та жителі нашої громади! Дякувати Богу день завершується спокійно. Жодних надзвичайних подій у нашій громаді не відбулося, весь транспорт працює в режимі вихідного дня, традиційно всі комунальні підприємства, установи та організації забезпечують поточну життєдіяльність міста, працюють в штатному режимі.

Складна дуже ситуація, в країні війна, але ми маємо не забувати про ті обов’язки в місті для того, щоб підтримувати життєдіяльність. Тому сьогодні я дав завдання починати санітарне прибирання міста після зими, дав завдання прочищати зливові каналізації для того, щоб уникнути підтоплень, починати інші роботи з наведення порядку в місті після зими. Ми не маємо права не виконувати свої обов’язки та маємо дбати за порядком, чистотою та благоустроєм в нашому місті.

З сьогоднішнього дні відновлено дистанційне навчання у школах. Навчання відбувається, як в синхронному форматі, так і в асинхронному форматі, у зв’язку з тим, що за попередніми даними 7677 учнів виїхало з міста із 31 тисячі учнів, які у нас є в загальноосвітніх школах нашої громади. Фактично це — 25% учнів, тому різні формати застосовуємо, директори шкіл організовують роботу, вчителі контактують і організовують навчання, щоб навчальний процес не переривався на дуже довгий період часу. Звичайно, що дистанційне навчання не може замінити стандартне звичайне навчання, очну форму навчання, однак сьогодні ми знаходимось в таких умовах коли маємо знаходити альтернативний вихід.

Сьогодні ми отримали допомогу від нашого партнера міста Каунас Литовська Республіка, шість автобусів: п’ять автобусів Solaris та один Van Hool повністю запаковані продуктами харчування, засобами гігієни, дитячим харчуванням, дитячими засобами гігієни. Дуже вдячний за таку підтримку нашому партнеру. Автобуси будуть обслуговувати маршрути в нашому місті, а вся допомога буде розподілена на військових, на біженців і там, де буде можливість для тих міст, які сьогодні знаходяться в стані гуманітарної катастрофи. Сьогодні в знак подяки до Республіки Польща до Литовської Республіки ми вивісили прапори і Литви, і Польщі в нас поруч з міською радою, я записав відеозвернення із подяками, які ми надішлемо і в Республіку Польща в усі наші міста-партнери, і для загального транслювання, і також в Литовську Республіку в місто Каунас. Ми маємо вміти бути вдячними, дякувати за підтримку нашої країни, нашої громади в такий непростий для усіх нас час.

Хочу звернутися до роботодавців: у нас є батальйон оперативного реагування “Луцьк”, там сьогодні є добровольці, які здійснюють патрулювання, які чергують на блокпостах, які виконують інші завдання. Є потреба в їхній присутності. На даний момент в цьому батальйоні. Прошу вас поставитись з розумінням і дати можливість взяти відпустку оплачувану або відпустку за власний рахунок для того, щоб люди сьогодні виконували ті важливі завдання з патрулювання та оборони нашого міста, які вони мають виконувати, які сьогодні допомагають підтримувати безпеку та порядок і бути впевненому в обороні нашого міста. Наперед дякую вам за розуміння.

Сьогодні відкрив свій телеграм канал, щоб оперативно отримували доступ до актуальної інформації про життя нашої громади, новин, іншої інформації. Прошу підписуйтесь, посилання в дописі до цього відео. Нагадую, щоб ми зберігали спокій, не піддавались паніці, не піддавались апатії. Зараз непростий період, коли в людей вичерпуються моральні ресурси, коли в людей вичерпується терпіння та наступає період такої апатії. Ми маємо бути впевнені, що ми вистоїмо, що ми переможемо. Ми маємо вірити в Господа і робити все для того, щоб досягти нашої мети. Кожен на своєму місці. Тримаймось. Будемо на зв’язку.