1. Головна
  2. Оперативна інформація

На Театральному майдані лунали повстанські пісні

На Театральному майдані лунали повстанські пісні

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, День Українського козацтва, 77-у річницю створення УПА та Покрову Пресвятої Богородиці. З цієї нагоди у нашому місті відбувається багато заходів.

На Театральному майдані уже вдруге відбувся Всеукраїнський фестиваль повстанської пісні “За Україну! За її волю”. Зі сцени лунали музичні композиції у виконанні колективів з різних куточків Волині.

Разом із сотнями лучан насолодитися повстанською піснею на центральному майдані Луцька прийшли секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Ірина Чебелюк, представники обласної влади.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вітаючи присутніх зі сцени, Григорій Пустовіт зауважив, що сьогодні у нашій державі відзначають кілька чудових свят. “На цьому майдані ми зібрались сьогодні, аби послухати українську пісню. Пісню, яка закликає до боротьби, яка вела і веде за собою захисників України, надихає до свободи і звершень. У радянський час повстанські пісні замовчувались і були заборонені, їх боялися. Ці пісні заворожують. Слухаючи їх ти розумієш, що таку пісню міг написати тільки героїчний народ зі славетною історією. Життя показало, що нове покоління українців, яке захищає нині нашу державність в російсько-українській війні, також йде у бій під повстанські пісні. Хочу подякувати усім, хто приїхав на фестиваль, хто зберігає та відроджує повстанські пісні для наступних поколінь. Вірю, що ми переможемо, адже маємо давню і славну культуру”, - наголосив він.

 
 
 
 
 
 
 

На Театральному майдані усі бажаючі могли оглянути виставку історичних матеріалів про Українську Повстанську Армію. Також були представлені повстанські курені з різних куточків Волині.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)