1. Головна
  2. Оперативна інформація

На заклади освіти Луцька чекає комплексне оновлення

На заклади освіти Луцька чекає комплексне оновлення

Дошкільні навчальні заклади Луцька поступово змінюють своє «обличчя» та стають комфортнішими для наймолодших лучан та їх батьків. Одразу в чотирьох садочках нині тривають ремонті роботи, в чому пересвідчились виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт та радник міського голови Ігор Поліщук.

У ДНЗ № 6, 22 та 23 за бюджетні кошти будівельники осучаснили входи в приміщення: замінили сходи та зробили дашки. Також покращили благоустрій територій, виклавши бруківкою тротуари. Для повного завершення робіт спеціалістам потрібно два-три тижні.

 
 
 
 
 
 
 

Тим часом, у садочку №1 ремонті роботи вже завершено. За словами директора освітнього закладу Алли Чуліпи, через прорив труби тут затопило спальню в одній із груп, санвузол та медичний кабінет. На порятунок частини приміщення з міського бюджету було виділено 300 тисяч гривень. Оновлюють в садочку й спортивну залу. З коштами допомогла депутат міської ради Майя Шостак, виділивши їх з депутатського фонду.

 
 
 
 
 
 
 

Радник міського голови Ігор Поліщук залишився задоволений ходом ремонтних робіт. Каже, що на покращення дошкільних та шкільних навчальних закладів міста, влада залучає величезні кошти з міського бюджету та інших джерел фінансування.

 

«У цьому та наступному році на комплексне оновлення шкіл, садочків, закладів позашкільної освіти та басейн передбачено більше семи мільйонів Євро. Це – кошти міського бюджету, грантові кошти за проектом НЕФКО, кошти пільгового кредиту по НЕФКО. За них зроблять нові фасади, замінять вікна, встановлять індивідуальні теплові пункти, закуплять нове обладнання в харчоблоки, вмонтують вентиляції. Це будуть капітальні роботи, які кардинально змінять вигляд та комфорт у цих закладах. Ми готуємося до серйозної роботи. Фінансування, яке ми зобов’язані передбачити за цими проектами, у нас вже передбачено. Залишається тільки слідкувати за якісним виконанням робіт та за успішною реалізацією проектів», - резюмував Ігор Поліщук.

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)