1. Головна
  2. Оперативна інформація

Перший в Україні Чемпіонат світу з середньовічного бою

Перший в Україні Чемпіонат світу з середньовічного бою

У 2018 році шлях до Чемпіонату Світу в Шотландію був тернистим, не всі бійці національної збірної змогли отримати візу, однак, вже у 2019 році таких проблем не було. IMCF World Championship вперше відбувся в Україні з 16 по 19 травня. Місцем проведення обрали Князівство «Парк Київська Русь», що знаходиться в селі Копачів, Обухівського району, Київської області.

 
 
 

Для того, щоб потрапити в національну збірну України лучани багато тренувалися та брали участь у відбіркових етапах, таких як всеукраїнський турнір «Зов Героїв – 1» (19 та 20 травня 2018р), кубок України «Середньовічний Лучеськ» (2 вересня 2018р) та міжнародний турнір «Зов Героїв – 2» (з 14 по 16 вересня 2018р). Здобувши призові місця 8 лучан потрапили у збірну, яка налічує понад 50 лицарів з усієї країни.

 
 

Чотири дні складних поєдинків під палючим сонцем та на піску врешті принесли «золото» у всіх масових чоловічих номінаціях та «срібло» у масовій
жіночій.

 

Ø 1 місце в "5 на 5" (Роман Жовтобрух)
Ø 1 місце в "10 на 10" (Сергій Ващук, Володимир Поліщук, Юрій Панчук)
Ø 1 місце в "16 на 16" (Андрій Борщ, Максим Ващук, Богдан Жовтобрух)
Ø 2 місце в "3 на 3" (Каріна Дикса).

Департамент сім'ї, молоді та спорту та управління туризму та промоції завжди підтримує  клуб «Айна Бера Луцьк» у всіх починаннях.

 

Довідкова інформація:

Капітан «Айна Бера Луцьк» – Сергій Ващук. Осередок виник у 2009 році. Клуб «Айна Бера» займається підготовкою лицарів понад десять років. За цей час бійці здобули авторитет одних з найкращих не тільки в Україні, а й на міжнародному просторі. На рахунку клубу не один десяток перемог європейського та світового рівнів.
Наразі «Айна Бера» – це величезний лицарський альянс, що налічує відділення у різних куточках України.

 

Департамент сім'ї, молоді та спорту