1. Головна
  2. Оперативна інформація

Навіть спека не зупиняє ремонти луцьких дворів та доріг

Навіть спека не зупиняє ремонти луцьких дворів та доріг

Все більше прибудинкових територій у місті Луцьку починають нагадувати європейські двори: з відремонтованими дорогами, рівними тротуарами та місцями для стоянок автомобілів. Уже найближчим часом своїми подвір’ями будуть пишатися мешканці вулиць Львівська, 63 та 63а, а також Привокзальної, 1 та 3. В цих дворах нині справді «спекотно». І хоча стовпчик термометра показує за 30°С, будівельники працюють, не покладаючи рук. Ремонтні роботи вони виконують якісно та надійно. У цьому пересвідчились перший заступник міського голови Григорій Недопад та радник міського голови Ігор Поліщук.

 
 
 

На капітальний ремонт прибудинкової території на вулиці Львівській, 63 та 63а з міського бюджету витрачено понад 2 мільйони гривень. За ці кошти в дворі зроблено нові тротуари та тривають підготовчі роботи з облаштування місць для паркування машин та майбутньої дороги.

 
 
 

Тим часом, на вулиці Привокзальній, 1 та 3 ремонтні роботи практично завершено. Постійні калюжі та розбитий асфальт більше не турбуватимуть місцевих мешканців. Тепер – це зразковий двір, встелений сучасною бруківкою.

 
 
 

«Ремонт прибудинкових територій в цьому дворі робився разом із введенням в експлуатацію будинків, - розповів Григорій Недопад. -  Фактично було тільки підсипання ям для того, щоб зберегти проїзди для автомобілів. Зараз тут на великій території вкладена бруківка з використанням тактильної плитки для зручності громадян з обмеженими фізичними можливостями. З моста проспекту Перемоги є сходи, тому ми дбаємо, щоб нашим мешканцям було зручно».

 
 
 
 
 

Повністю змінила свій вигляд й вулиця Прогресу. На місці старого розбитого асфальту тепер ідеально рівна проїжджа частина вулиці та тротуари. Таку ж картину через деякий час лучани зможуть спостерігати й на вулиці Пушкіна. Будівельники завершують тут перекладати історичну «трилінку». Кожну плитку викладають, ніби під лінійку, щоб шестикутні фігури гармонійно поєднувались між собою. 

 
 
 

«Вулиця була практично повністю зруйнована, - каже радник міського голови Ігор Поліщук. – Нам доводиться її відновлювати. На тротуарах  вкладають звичайну тротуарну плитку, а на проїжджій частині шашку Трилінського. Матеріал, який має історичну цінність. Вона тут була покладено вже давно та вимагає дуже делікатного підходу. Її необхідно класти дуже щільно одна до одної, щоб не було великих розривів між шашками. Тому ми вимагаємо такої якості. Працівники вручну оббивають кожну плитку від залишків старого бетону, тому роботи йдуть не надто швидко. Однак якщо порівняти з тим, як робили на вулиці Лесі Українки декілька років тому, то тут якість в рази краща».

 

Відділ інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 724727, 720665)