1. Головна
  2. Оперативна інформація

«День жіночого здоров’я»

«День жіночого здоров’я»

З метою поліпшення демографічної ситуації, збереження та зміцнення здоров’я населення міста Луцька з ініціативи Луцької міської ради та управління охорони здоров’я у місті відбулася акція «День жіночого здоров’я».

 
 

Населення України живе сьогодні в умовах глибокого порушення механізму самовідтворення, погіршення не лише кількісних, а й якісних характеристик здоров’я. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Україна посідає одне з останніх місць серед країн Європи за показником природного приросту населення. Така ситуація зумовлена незадовільним станом репродуктивного здоров’я населення та частковою відсутністю репродуктивної мотивації особи (системи дій, відносин та психічного стану, що спонукає її до потреби мати дітей). Ці фактори значною мірою залежать від економічних чинників та соціально-психологічного стану населення. Крім того, суттєвий вплив на реалізацію дітородної функції має стан інтимного здоров’я жінок.

 
 

Психологічне і фізичне здоров’я жінки має бути на найвищому рівні. Правильний догляд за собою і своїм здоров’ям — запорука бездоганного зовнішнього вигляду в будь-якому віці.

Кому рекомендовано було пройти комплексне обстеження: 
з профілактичною метою жінкам віком 45-60 років, які
- вважають себе практично здоровими, але хочуть оцінити функціональний стан організму і виявити можливі ризики розвитку захворювань,
 - відчувають, що є певні проблеми, але не можуть визначити причину і характер нездужання,
 - бажають зменшити ризики виникнення захворювань в майбутньому, хочуть переконатись у відсутності проблем зі здоров’ям. 

 

А також жінкам репродуктивного віку ознайомитися з сучасними та ефективними методами контрацепції як альтернативи непланованій вагітності та абортам. 
Результати дослідження дозволили:
оцінити загальний стан організму жінки; 
дізнатися, як функціонують щитоподібна та прищитоподібні залози
визначити ймовірність появи цукрового діабету.

 
 
 
 

У разі виявлення аномалій чи змін в організмі лікарі направлять своїх пацієнтів до фахівців, із якими вони підписали декларації, або ж запросять до своїх закладів пройти детальне і ретельне обстеження стану здоров'я. 
Між іншим, серед охочих пройти огляд на акції «День жіночого здоров’я» були чоловіки, які стояли в черзі до лікаря ендокринолога та стоматолога.

Для пацієнток також підготували приємний сюрприз – скриньку із передбаченнями.

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради